قوانین سایت آکادمی عرفان عظیمی

آخرین به‌روزرسانی صفحه قوانین و مقررات سایت عرفان عظیمی در تاریخ  1401/5/19 انجام شده است و اینگونه فرض میشود که نهایتا طی 14 روز پس از این تاریخ، کاربران سایت آن را مطالعه کرده و از مفاد آن کاملا آگاه هستند. سایت آکادمی عرفان عظیمی می‌تواند برای ارائه بهتر خدمات خود، نسبت به به‌روزرسانی و ایجاد تغییرات در قوانین و مقررات سایت، با ذکر دقیق تاریخ، اقدام نماید و از کاربران هم انتظار می‌رود نسبت به تغییرات انجام پذیرفته آگاهی کامل کسب نمایند.

صفحه قوانین و مقررات حاضر به‌مثابه یک توافق است که به‌موجب ماده 10 قانون مدنی جمهوری اسلامی ایران یک قرارداد قانونی و لازم‌الاجرا تلقی می‌گردد و کلیه کاربران و اشخاصی که به هر نحوی و با هر وسیله‌ای از سایت آکادمی عرفان عظیمی استفاده می‌نمایند تابع این توافق هستند.

ماده یک : تعاریف

قوانین جمهوری اسلامی ایران: منظور از قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین و مقرراتی است که به تصویب مجلس شورای اسلامی یا سایر نهادهای قانونی رسیده باشد و به‌صورت لازم‌الاجرا درآمده باشد. ازجمله قوانینی که سایت عرفان عظیمی تابع آن می‌باشد قانون تجارت الکترونیکی و قانون حمایت از مصرف‌کننده است.

توافق: منظور از توافق، صفحه قوانین و مقررات حاضر می‌باشد که به‌موجب ماده 10 قانون مدنی جمهوری اسلامی ایران یک قرارداد قانونی و لازم‌الاجرا تلقی می‌گردد و تنظیم‌کننده روابط بین سایت آکادمی عرفان عظیمی و کاربران می‌باشد.

سایت: در توافق حاضر هرکجا از کلمه <سایت> استفاده شده است منظور سایت آکادمی عرفان عظیمی می‌باشد.

محصولات آموزشی: منظور از محصولات آموزشی، تمام آموزش‌هایی است که در بخش <محصولات> یا بخش‌های دیگر سایت آکادمی عرفان عظیمی موجود است. چه این آموزش‌ها به‌صورت دانلودی باشد چه فیزیکی. چه کتاب باشد چه دی‌وی‌دی آموزشی. چه آموزش ضبط‌شده باشد چه دوره آنلاین و یا دوره حضوری.

ماده دو: موضوع فعالیت سایت آکادمی عرفان عظیمی

1-2 سایت آکادمی عرفان عظیمی در زمینه آموزش مهارت‌های زندگی، توسعه فردی، موفقیت تحصیلی و بهبود عملکرد فردی فعالیت می‌کند و تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

2-2 خدمات سایت آکادمی عرفان عظیمی  به‌طورکلی به شرح زیر است:

1-2-2 ارائه محصولات آموزشی برای دانش‌آموزان و دانشجویان

2-2-2 برگزاری دوره‌های آموزشی در زمینه بهبود عملکرد شخصی، مهارت‌های لازم برای موفقیت، و …

3-2-2 مشاوره اختصاصی متناسب با شرایط اشخاص

ماده سه: حساب کاربری

1-3 عضویت و ایجاد حساب کاربری در سایت آکادمی عرفان عظیمی رایگان می‌باشد. اشخاص برای عضویت باید به بخش پنل کاربران مراجعه نمایند. ثبت‌نام در سایت و تکمیل فرم عضویت که در آن اطلاعاتی نظیر نام و نام خانوادگی، شماره تماس و ایمیل دریافت می‌شود به‌منزله آگاهی و پذیرش کامل قوانین و مقررات سایت آکادمی عرفان عظیمی می‌باشد.

2-3 هر شخصی که به هر مقصود و به هراندازه‌ای از سایت آکادمی عرفان عظیمی استفاده نماید به معنای آن است که از تمام قوانین و مقررات سایت آگاهی کامل دارد و آن را به‌صورت کامل پذیرفته و تابع آن می‌باشد.

3-3 هر شخصی فقط می‌تواند یک حساب کاربری داشته باشد و درصورتی‌که بعدا مشخص شود شخصی بیش از یک حساب کاربری داشته است، سایت آکادمی عرفان عظیمی می‌تواند آن حساب‌ها را حذف و دسترسی کاربر به پروفایل کاربری خود را قطع نماید و کاربر نیز حق هیچ‌گونه اعتراضی نسبت به این اقدام سایت آکادمی عرفان عظیمی را ندارد.

4-3 اشخاص برای عضویت در سایت باید از اطلاعات و مشخصات هویتی خودشان استفاده نمایند و سایت آکادمی عرفان عظیمی هیچ‌گونه مسئولیتی در ازای تخلف از این ماده ندارد.

5-3 درصورتی‌که معلوم شود شخصی با نام و حساب کاربری جعلی اقدام به خرید محصولات و یا استفاده از سایت نموده است، سایت آکادمی عرفان عظیمی می‌تواند نسبت به حذف آن حساب کاربری اقدام نماید. در این حالت وجه پرداخت شده به کاربر مسترد نخواهد شد.

6-3 اشخاص باید در ایجاد حساب کاربری خود دقت کافی نمایند تا اطلاعات و مشخصات واقعی خود را صحیح و کامل ثبت نمایند. سایت آکادمی عرفان عظیمیمسئولیتی در قبال نادرست بودن اطلاعات کاربر ندارد.

7-3 در صورتی که معلوم شود شخصی به تبلیغات منفی، نادرست، ناروا و یا مغرضانه علیه سایت آکادمی عرفان عظیمی پرداخته یا می‌پردازد، خواه این فعالیت‌ها در فضای آنلاین باشد خواه آفلاین، سایت آکادمی عرفان عظیمی می‌تواند حساب کاربر را حذف و شخص خاطی را از سایت اخراج نماید.

ماده چهار: مسئولیت‌های سایت آکادمی عرفان عظیمی

1-4 اطلاعات کاربران نزد سایت آکادمی عرفان عظیمی محفوظ است و سایت آکادمی عرفان عظیمی تمام تلاش خود را در جهت حفظ اطلاعات کاربران انجام می‌دهد و سعی می‌کند از امکانات و زیرساخت‌های لازم برای این مقصود استفاده نماید.

2-4 سایت آکادمی عرفان عظیمی تمام تلاش خود را می‌نماید تا آموزش‌ها و خدمات باکیفیت به کاربران ارائه دهد و پذیرای پیشنهادات و انتقادات باشد.

3-4 سایت آکادمی عرفان عظیمی تمام تلاش خود را جهت به‌روزرسانی صفحات و مطالب خود می‌نماید. سایت می‌تواند بنا به هر دلیلی به‌صورت آزادانه اقدام به حذف یا از دسترس خارج نمودن موقتی یا دائمی صفحه خاصی از سایت نماید و این اقدام حقی برای اعتراض به کاربران نمی‌دهد.

ماده پنج: مسئولیت‌های کاربر

1-5 کاربر باید در حفظ و نگهداری اطلاعات خود کوشا باشد و اطلاعاتی مانند نام کاربری، اطلاعات تماس و رمزهای عبور را نزد خود محرمانه نگه دارد. در صورت تخلف از مفاد این ماده و افشای اطلاعات کاربر، سایت آکادمی عرفان عظیمی هیچ مسئولیتی ندارد و تمام مسئولیت‌ها و عواقب بر عهده خود کاربر است.

2-5 اشخاص نباید حساب کاربری خود را، به هر هدفی، نزد شخص یا اشخاص دیگری بسپارند. سایت آکادمی عرفان عظیمی فقط به شخصی که مالک حساب می‌باشد خدمات می‌دهد. درصورتی‌که بر اثر استفاده هم‌زمان از حساب کاربری یا انتقال آن به دیگری مشکلی ایجاد شود تمام مسئولیت‌ها بر عهده کاربر است و سایت آکادمی عرفان عظیمی هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد. ضمن آنکه درصورتی‌که معلوم شود چند نفر به‌صورت هم‌زمان از یک حساب کاربری و محصولات آموزشی استفاده می‌نمایند سایت آکادمی عرفان عظیمی می‌تواند بنا به صلاحدید اقدامات لازم را انجام دهد.

3-5 کاربران متعهد هستند تمام محصولات آموزشی را که خریداری می‌نمایند به‌صورت شخصی استفاده نمایند و از به اشتراک گذاشتن آن‌ها در فضای آنلاین یا آفلاین، به‌صورت مستقیم یا باواسطه، خودداری نماید. در صورت تخلف از مفاد این ماده و انتشار یا انتقال محصولات آموزشی، سایت آکادمی عرفان عظیمی حق پیگیری‌های قضایی و قانونی را برای خود محفوظ می‌دارد و وکلای سایت آکادمی عرفان عظیمی نسبت به شکایت‌های قانونی اقدام خواهند نمود.

4-5 کاربران موظف هستند که پس از خرید محصولات دانلودی، آن‌را در فضای هارد دیسک خود، به شیوه‌ای ایمن، نگهداری نمایند و سایت آکادمی عرفان عظیمی هیچگونه مسئولیتی بابت نگهداری فایل‌های خریداری در سرور سایت آکادمی عرفان عظیمی، پس از گذشت 6 ماه از تاریخ خرید، نداشته و لینک‌های دانلود منقضی میشوند و کاربران حق هیچگونه اعتراضی را نخواهند داشت.

5-5 محصولاتی که با فرمت دانلودی عرضه میشوند، تحت هیچ عنوان یا شرایطی، تعویض، پس گرفته و یا مرجوع وجه نمیشوند و کاربران موظف هستند که قبل خرید، ضمن کسب آگاهی کافی، اقدام به انتخاب دقیق و خرید محصولات نمایند. در غیر اینصورت حق هرگونه اعتراض از کاربر سلب شده و سایت آکادمی عرفان عظیمی مسئولیتی به عهده نخواهد داشت.

ماده شش: مالکیت فکری

1-6 تمام محتوای سایت آکادمی عرفان عظیمی مانند محتوای مقالات، محصولات آموزشی، لوگو، تصاویر، صوت‌ها، ویدیوها و … متعلق به سایت آکادمی عرفان عظیمی می‌باشد و بدون موافقت و اجازه سایت آکادمی عرفان عظیمی، هیچ‌کس اجازه استفاده، کپی، بازآفرینی و یا هرگونه اقدام خلاف قانون دیگری را نسبت به هر یک از موارد ذکرشده و امثال آن ندارد.

2-6 شایان ذکر است اگر محتوای سایت از منبع داخلی یا خارجی دیگری اخذشده باشد به آن منبع ارجاع داده ‌شده است.

ماده هفت: ثبت و ارسال سفارش

1-7 درصورتی‌که محصول خریداری‌شده توسط کاربر، به‌صورت دانلودی باشد، کاربر می‌تواند از بخش پروفایل کاربری به محتوای آموزشی دسترسی داشته باشد. همچنین ایمیلی نیز که حاوی فاکتور خرید و لینک دانلود می‌باشد به آدرس ایمیلی که خریدار ثبت کرده است ارسال می‌گردد. در صورت عدم دریافت ایمیل تایید خرید، حقی از خریدار در خصوص دسترسی به محتوای خریداری‌شده زایل نمی‌گردد.

2-7 درصورتی‌که محصول خریداری‌شده به‌صورت فیزیکی باشد کاربر باید دقت نماید تا آدرس و کدپستی محل دریافت را کاملا دقیق و صحیح وارد نماید. درصورتی‌که آدرس اعلام‌شده از سوی کاربر غیردقیق باشد و محصول به خریدار نرسد سایت آکادمی عرفان عظیمی هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد. در خصوص محصولات فیزیکی نیز ایمیلی که حاوی فاکتور خرید است برای خریدار ارسال می‌گردد و در صورت عدم دریافت ایمیل حقی از خریدار نسبت به استفاده از محتوای خریداری‌شده زایل نمی‌گردد.

3-7 زمان ارسال محصولات فیزیکی معمولا 5 روز کاری می‌باشد که ممکن است زودتر یا دیرتر تحویل شود. زمان ارسال سفارش‌هایی که در روزهای تعطیل ثبت می‌شود بعد از اولین روز تعطیلات محاسبه خواهد شد.

4-7 درصورتی‌که تراکنش کاربر ناموفق باشد و وجهی از حساب کاربر کسر گردد، مبلغ کسر شده به‌صورت خودکار از طرف بانک مربوطه ظرف 72 ساعت مسترد خواهد شد.

5-7 درصورتی‌که کاربر در پرداخت اشتباهی انجام دهد، مانند آنکه یک محصول آموزشی‌ای را بیش از یک‌بار به سبد خرید اضافه نماید، باید درخواست خود را مبنی بر استرداد وجوه اضافی به سایت آکادمی عرفان عظیمی اعلام دارد. از زمان اعلام کاربر به سایت آکادمی عرفان عظیمی، وجوه مربوطه حداقل از 72 ساعت بعد و فقط به همان حسابی که خرید از آن انجام‌شده مسترد خواهد شد. در صورت بروز اشتباه در خریدهایی که به‌صورت کارت به کارت انجام می‌شود نیز همین حکم جاری است.

6-7 سایت آکادمی عرفان عظیمی تمام محصولات فیزیکی را به‌صورت کاملا سالم به اداره پست تحویل می‌دهد و اداره پست هم متعهد است با رعایت نکات ایمنی محصولات را به مقصد برساند. بااین‌وجود درصورتی‌که محصول ارسال‌شده دچار نقص و اشکالی باشد خریدار باید ظرف 7 روز به سایت آکادمی عرفان عظیمی موضوع را اطلاع دهد تا رسیدگی‌های لازم انجام شود.

7-7 اگر براثر اشتباه سایت، محصولی موجود اعلام شده باشد درصورتی‌که موجودی آن صفر باشد، سایت این حق را دارد تا سفارش را باطل نماید.

8-7 اگر بر اثر اشتباه، قیمت محصولی کمتر یا بیشتر اعلام شود، سایت می‌تواند خریدهای قبلی را باطل نماید تا ثبت سفارش با قیمت اصلی انجام پذیرد.

ماده هشت: ارتباطات

1-8 کاربر با ثبت‌نام در سایت یا ثبت کردن ایمیل و شماره موبایل در بخش‌های مختلف سایت و یا ارائه سایر اطلاعات تماس مانند شماره موبایل این حق را به سایت می‌دهد تا سایت در زمان‌هایی که صلاح می‌داند ایمیل‌ها یا پیامک‌هایی ارسال نماید. دریافت این ایمیل‌ها و پیامک‌ها اجباری نیست و سایت آکادمی عرفان عظیمی این امکان را به کاربر می‌دهد تا به‌دلخواه خود بتواند از دریافت این پیام‌ها انصراف دهد.

2-8 اطلاعات تماسی که کاربر در سایت ثبت می‌نماید، مانند شماره تماس، ایمیل و …، تنها اطلاعات موثقی است که سایت آن‌ها را به رسمیت می‌شناسد. سایت آکادمی عرفان عظیمی تمام مکاتبات و پیگیری‌ها را از طریق همین اطلاعات تماس انجام می‌دهد و خود را در قبال اطلاعات تماسی دیگری پاسخگو و مسئول نمی‌داند.

3-8 در صورت تغییر هر یک از اطلاعات، طبق 2-8، کاربر باید مراتب را به سایت اطلاع‌رسانی نماید. اگر کاربر در ارائه اطلاعات جدید کوتاهی نماید هیچ مسئولیتی متوجه سایت آکادمی عرفان عظیمی نخواهد بود.

4-8 کاربر می‌تواند از طریق راه‌های تماسی که در صفحه «تماس با ما» سایت نوشته شده، با سایت آکادمی عرفان عظیمی در ارتباط باشد.

5-8 سایت آکادمی عرفان عظیمی فقط از شماره‌های تماسی که در صفحه «تماس با ما» نوشته شده، استفاده می‌نماید. درصورتی‌که پیامی غیر از شماره‌های اعلام‌شده دریافت کردید اولا توجه نمایید که مرجع ارسال پیام‌ها سایت آکادمی عرفان عظیمی نیست و ثانیا مراتب تخلف را به سامانه پیامکی 90006150 گزارش دهید تا از طریق مراجع قانونی و قضایی نسبت به سوءاستفاده‌ها اقدام شود.

ماده نه: نظرات

1-9 کاربر می‌تواند در بخش‌های مختلف سایت که امکان ثبت نظر وجود دارد نظر خود را ثبت کند.

2-9 نظرات باید به فارسی نوشته شده باشد.

3-9 نظرات فقط باید در خصوص موضوع همان محتوا باشد و کاربر به‌هیچ‌وجه اجازه ندارد درباره مسائل متفرقه مانند مسائل مذهبی و سیاسی نظری ثبت نماید.

4-9 کاربر حق ندارد به شخص یا اشخاص دیگری توهین نماید یا نظری را بیان کند که مبین نقض حقوق دیگری باشد.

5-9 سایت می‌تواند در نظرات تغییر و اصلاح ایجاد نماید و یا به‌کلی از انتشار آن‌ها جلوگیری به عمل آورد.

6-9 سایت می‌تواند در مواقعی که صلاح می‌داند اقدام به حذف یا ایجاد تغییر در نظرات بنماید. مانند مواقعی که کاربر اطلاعات تماس شخصی یا لینکی را در نظر خود درج می‌نماید.

7-9 در صورت نقض موارد 3-9 و 4-9 سایت آکادمی عرفان عظیمی می‌تواند کاربر را از سایت اخراج نماید و حساب کاربری وی را حذف کند.

ماده ده: تبلیغات در سایت آکادمی عرفان عظیمی

1-10 درصورتی‌که تبلیغاتی در سایت آکادمی عرفان عظیمی و یا پیج اینستاگرام سایت آکادمی عرفان عظیمی انجام شود، سایت آکادمی عرفان عظیمی هیچ‌گونه مسئولیتی نسبت به محتوای تبلیغ‌شده ندارد و تمام تصمیم‌گیری‌ها و مسئولیت‌ها بر عهده خود کاربران هست.

2-10 درصورتی‌که کاربری قصد انجام تبلیغات در سایت آکادمی عرفان عظیمی و یا پیج اینستاگرام سایت آکادمی عرفان عظیمی را داشته باشد باید موضوع را از طریق راه‌های ارتباطی با سایت آکادمی عرفان عظیمی در میان بگذارد. پس از بررسی و در صورت تایید موضوع، تبلیغات طبق شرایط و ضوابطی که برای شخص ارسال می‌گردد انجام خواهد شد.

ماده یازده: فورس ماژور

منظور از فورس ماژور اتفاقاتی با منشا خارجی می‌باشد که خارج از اراده سایت بوده و بدون پیش‌بینی محقق شده باشد؛ مانند قطع سرتاسری اینترنت. در صورت وقوع فورس ماژور سایت آکادمی عرفان عظیمی هیچ مسئولیتی مانند از دسترس خارج شدن سایت نخواهد داشت. همچنین در مواقعی ممکن است بنا به دلایلی سایت با مشکلاتی مانند از دسترس خارج شدن یا کندی مواجه شود که در این صورت نیز سایت آکادمی عرفان عظیمی مسئولیتی ندارد.

ماده دوازده: نمایندگی فروش محصولات

1-12 تمام محصولات سایت آکادمی عرفان عظیمی فقط از طریق سایت آکادمی عرفان عظیمی به نشانی ErfanAzimi.com به فروش می‌رسد. هیچ‌یک از محصولات سایت آکادمی عرفان عظیمی در هیچ مرجع دیگری قابل‌ارائه نیست. در صورت مشاهده تخلف لطفا مراتب را به سامانه پیامکی 90006150 اطلاع دهید. سایت آکادمی عرفان عظیمی توسط گروه وکلای خود تمام تخلفات را از طریق مراجع قضایی و قانونی پیگیری می‌نماید.

2-12 همکاری در فروش محصولات سایت آکادمی عرفان عظیمی فقط طبق شرایط و مقرراتی است که به متقاضی اعلام می‌گردد. درصورتی‌که قصد همکاری در فروش محصولات سایت را دارید باید درخواست خود را در  صفحه تماس با ما، ثبت نمایید تا مراتب و مراحل صحیح و قانونی آن به شما اطلاع داده شود.